Narzędzia dla niepełnosprawnych

Informujemy, iż w związku z rozwojem rządowej platformy usług e-administracji - gov.pl niniejsza strona zaprzestaje publikacji nowych treści.

Od dnia 13 grudnia 2022 r. wszelkie aktualne informacje związane z funkcjonowaniem Studium publikowane będą na nowej stronie na portalu gov.pl pod adresem: https://www.gov.pl/web/psakkrosno

Dotychczasowa strona Studium dostępna pod adresem https://www.studiumkrosno.pl pozostanie aktywna, jednak nie będzie już aktualizowana.

Po dokonaniu stosownych modyfikacji w/w adres będzie przekierowywał użytkowników na nasz nowy adres na portalu gov.pl, a dotychczasowe strony Studium udostępnimy jako archiwum.

Serwis https://www.gov.pl/web/psakkrosno od dnia 13.12.2022 r. pełni również funkcję Biuletynu Informacji Publicznej Policealnego Studium Animatorów Kultury w Krośnie.

Portal gov.pl jest głównym serwisem polskiego rządu, w którym w jednym miejscu można znaleźć informacje na temat ministerstw i wielu innych instytucji publicznych. Wszystkie zbudowane są w tym samym wysokim standardzie spełniającym wymogi bezpieczeństwa i dostępności cyfrowej.


sppp banner

Biblioteka Studium

Logo Instagram

Strona archiwalna

Informacje