Narzędzia dla niepełnosprawnych

Plakat promujacy pracę dyplomową. Na zdjęciu tancerka w różowej sukience i tancerz stojacy za nią.Koncert Tańca „Wizja” to przedsięwzięcie, które jest praktyczną realizacją pracy dyplomowej Magdaleny Gradowicz i Kajetana Juszczyka - słuchaczy Policealnego Studium Animatorów Kultury w Krośnie kształcących się w zawodzie Animator tańca.

„Wizja” to artystyczna opowieść o dwójce młodych ludzi dążących do upragnionego sukcesu, odkrywających swoją taneczną duszę oraz poszukujących własnego stylu.

Podczas swojej tanecznej podróży spotykają się z przedstawicielami wielu stylów, którzy uzmysławiają im, że droga do sukcesu wiedzie przez cykl ciągłych wzlotów i upadków, a sam sukces jest wypadkową tychże zdarzeń, ciężkiej pracy oraz wizji samego siebie każdego z tancerzy.

W koncercie zatańczą słuchacze specjalności Animator Tańca z Policealnego Studium Animatorów Kultury w Krośnie, tancerze formacji ze Studia Tańca „Gracja” z Krosna, Grupa taneczna „Bachata Sensual” z klubu „Trenujemy Krosno” oraz zespół taneczny „TAMITU” z Brzozowskiego Domu Kultury.
Zrealizowano przy pomocy finansowej Miasta Krosna.

Autorką grafik promujących Koncert jest Agnieszka Gancarz.


Biblioteka Studium

Logo Instagram

Informacje

Narodowy spis powszechny 2021

plakat spis powszechny

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021.

Więcej…