Narzędzia dla niepełnosprawnych





Twarze Studium

 
 

Nauczyciele uczący w Studium w latach od 1971 r. do 2021 r.

Dyrektorzy:

  1. mgr Henryk Olbrycht - 1971 - 1983 ( 1983 - 1984 zastępca dyr. Zespołu Szkół ) - pedagogika, psychologia
  2. mgr Adolf Marczak - 1983 - 1984 ( dyr. Zespołu Szkół ) - język polski
  3. mgr Adam Krzanowski 1984 - 1988 ( dyr. Zespołu Szkół) - polityka kulturalna, socjologia kultury
  4. dr Czesław Lorenc - 1984 - 1991 dyr. samodzielny - ( po wydzieleniu PSKOiB
    z Zespołu Szkół ) socjologia, polityka kulturalna, BHP
  5. mgr Franciszek Tereszkiewicz - 1991 - 1992 - wiedza o kulturze, historia filmu, wiedza o filmie
  6. mgr Krystyna Sukiennik - 1992 - 1997 - wiedza o animacji, literatura, metodyka pracy K.O.
  7. dr Łukasz Szmyd - od 1997 - obsługa ruchu turystycznego, metodyka rekreacji

Nauczyciele:

  1. mgr Barut Jan - teoria czasu wolnego
  2. mgr Basak Tadeusz - geografia turystyczna
  3. Beata Ryszarda - zajęcia praktyczne z bibliotekarstwa
  4. Berkowicz Adam - techniki taneczne, taniec charakterystyczny, taniec towarzyski
  5. mgr Bęben Bogusława - wiedza o czytelnictwie
  6. Borcz Bożena - warsztat choreograficzny, akompaniament
  7. mgr Boczar Janusz - wiedza o muzyce, kultura ludowa
  8. lek. med. Boczar Stanisław - anatomia i fizjologia, biomedyczne podstawy rekreacji i turystyki
  9. mgr Bogaczewicz Krystyna - geografia turystyczna
  10. inż. Buczek Stanisław - metodyka rekreacji
  11. mgr Chmiel Urszula - wiedza o plastyce, historia i estetyka fotografii, wychowanie plastyczne, zagadnienia kompozycji i specyficznych form fotograficznych
  12. mgr Cisowska Ewa - sztuki plastyczne
  13. mgr Czarnik Józef - audycje muzyczne, rytmika, akompaniament
  14. mgr Dimitrow Maria - taniec ludowy, techniki tańca, rytmika tan.
  15. mgr Drozd Andrzej - pedagogika, psychologia, przedmioty fotograficzne
  16. mgr Durlak Anna - literatura, wiedza o teatrze, metodyka i organizacja czytelnictwa
  17. mgr Dziaduła Jolanta - socjologia
  18. mgr Farajewicz - Kokoszko Grażyna - informacja naukowa, ruch wydawniczy
  19. mgr Fejkiel Mieczysław - język rosyjski
  20. dr Gelleta Kazimierz - psychologia, wiedza o rozwoju człowieka, wiedza o społeczeństwie
  21. mgr Geroń Mirosława - metodyka turystyki, kierunki turystyki
  22. mgr Gotfryt Bogusława - zajęcia praktyczne z bibliotekarstwa
  23. mgr Gromek Maria - wychowanie fizyczne
  24. Guzik Lucyna - zajęcia praktyczne z bibliotekarstwa
  25. mgr Habrat Zygmunt - wychowanie fizyczne
  26. mgr Harasimiuk Krystyna - język niemiecki
  27. mgr Hejnar Jerzy - obrona cywilna, anatomia i fizjologia, biomedyczne podstawy rekreacji, wychowanie fizyczne
  28. Iwańczuk Stefan - wychowawstwo internatu
  29. mgr Jasik Maria - język rosyjski
  30. mgr Janik Beata - literatura, gromadzenie i udostępnianie zbiorów
  31. mgr Janusz Jerzy - metodyka rekracji
  32. mgr Jędras Michał - wiedza o filmie, historia filmu
  33. dr Jagusztyn Anrzej - nauka o książce
  34. Kalacińska Maria - taniec ludowy
  35. mgr Kania Marian - ekologia, metodyka turystyki, geografia turystyczna
  36. mgr Kawecka Janina - informacja naukowa
  37. mgr Kądzielewska - Ruslewicz Jadwiga - akompaniament
  38. mgr Kęczyńska Jadwiga - akompaniament
  39. mgr Kędzierska Wanda - literatura, nauka o kulturze, metodyka i organizacja czytelnictwa, podstawy nauk politycznych
  40. mgr Kinel Magdalena - j. angielski
  41. dr Klein Edward - historia filmu, upowszechnianie filmu, kultura żywego słowa
  42. mgr Kobosko Marcin - wiedza o społeczeństwie
  43. Kołacz Krystyna - taniec towarzyski
  44. mgr Krasiczyńska Bronisława - język niemiecki
  45. mgr Kruczkowska Bożena - informacja naukowa, zajęcia praktyczne, bibliotekarstwo
  46. płk Krukar Stanisław - obrona cywilna
  47. mgr Kubit Barbara - psychologia
  48. Kula Marian - taniec ludowy, techniki taneczne, taniec charakterystyczny
  49. Kunka Maria - zajęcia praktyczne z bibliotekarstwa
  50. mgr Krzanowski Jan - BHP
  51. mgr Krzysik Anna - podstawy nauk politycznych
  52. mgr Leśniak Teresa - bibliotekarstwo, nauka o książce, prawne i ekonomiczne podstawy działalności kulturalnej, technika pracy umysłowej, podstawy organizacji i kierowania zespołami, problemy etyki zawodowej animatora kultury
  53. mgr Lasiak Wiesława - metodyka pracy kulturalno - wychowawczej, teoria i historia kultury, upowszechnianie filmu
  54. Lorenc Elżbieta - zajęcia praktyczne z bibliotekarstwa
  55. Łosiak Jerzy - socjologia, kultura żywego słowa
  56. mgr Łukaszewicz Maciej - wiedza o muzyce, kultura ludowa, rytmika, akompaniament
  57. mgr Maj Teresa - nauka o książce, zajęcia praktyczne w bibliotece
  58. mgr Malinowska Barbara - bibliotekarstwo
  59. Malkiewicz Roman - taniec towarzyski
  60. Marchowiecki Mirosław - akompaniament
  61. mgr Marcinik Maria - nauka o książce
  62. Mączyńska Ewa - techniki taneczne, taniec charakterystyczny, historia tańca
  63. mgr Mincberger Adam - zagadnienia muzyki, zespół wokalny
  64. mgr Mincberger Anna - audycje, zagadnienia muzyki
  65. mgr Miś Aleksandra - informacja naukowa
  66. mgr Nahajowska Elżbieta - konsultacja prac dyplomowych, zasady muzyki
  67. mgr Nawracaj Stanisław - geografia turystyczna
  68. dr Niziankiewicz Leszek - biomedyczne podstawy rekracji, anatomia i fizjologia
  69. mgr Ostrowska Grażyna - metodyka turystyki, kierunki turystyczne
  70. mgr Oziomek Magdalena - metodyka turystyki, kierunki turystyczne, ekologia
  71. Patla Maria - prowadzenie biblioteki
  72. mgr Pawłowski Marek - metodyka turystyki, kierunki turystyczne, WF
  73. mgr Piekarska Małgorzata - nauka o książce
  74. mgr Pietrzkiewicz Wanda - zajęcia praktyczne z bibliotekarstwa
  75. mgr Piękoś Tomasz - komunikacja społeczna w społecznościach lokalnych
  76. mgr Piwowarczyk Maria - język niemiecki
  77. mgr Półchłopek Zofia - zajęcia praktyczne z biblitekarstwa
  78. mgr Puc K. - komunikacja społeczna w społecznościach lokalnych
  79. mgr Przybyła Zdzisława - plastyka i folklor, wychowanie plastyczne
  80. mgr Raus Marta - literatura, wiedza o teatrze
  81. mgr Raus Grzegorz – WFwybrane zagadnienia z anatomii, fizjologii i biomedyki
  82. mgr Romankiewicz Teresa - historia nauki, polityka kulturalna
  83. mgr Ruchała Barbara - język niemiecki
  84. mgr Sarapuk Tadeusz - metodyka rekreacji, praktyka rekreacji
  85. Serek Maria - prowadzenie biblioteki
  86. mgr Sieczkowski Aleksander - chór, konsultacja prac dyplomowych
  87. mgr Sikora Elżbieta - metodyka turystyki
  88. mgr Skibińska Stanisława - biomedyczne podstawy rekreacji, wychowawstwo internatu
  89. Słowik Mieczysław - wychowawstwo internatu
  90. mgr Sobel Marian - konsultacja prac dyplomowych
  91. mgr Sobolewska Barbara - WF
  92. mgr Sobolewski Zbigniew – WF
  93. Solarz Jadwiga - BHP
  94. mgr Stefanik Władysław - zasady organizacji pracy, ekonomia, konsultacje prac dyplomowych
  95. mgr Sudyka Ryszard - prawne i ekonomiczne podstawy działalności kulturalnej
  96. mgr Sukiennik Krystyna - literatura, metodyka i organizacja pracy kulturalno-wychowawczej
  97. mgr Syrek Franciszek - WF
  98. mgr Szajna Gabriel - anatamia i fizjologia, biomedyczne podstawy rekreacji i turystyki
  99. mgr Szepieniec Andrzej - technika komputerowa
  100. Szelenkowa Maria - taniec ludowy
  101. mgr Szmyd Kazimierz - podstawy nauk politycznych
  102. Szmyd Janina - informacja naukowa, zajęcia praktyczne w bibliotece
  103. mgr Szopa Ewa - język niemiecki
  104. mgr Szpakowska - Żelowska - psychologia, wiedza o komunikacji społecznej
  105. mgr Szymski Stefan - podstawy nauk politycznych, nauka o kulturze
  106. mgr Świst Anna - język niemiecki
  107. inż. Tenerowicz Alicja - wychowanie plastyczne, kompozycja fotografii
  108. mgr Teneta Anna - język francuski
  109. mgr Tereszkiewicz Franciszek - nauka o kulturze, teoria i historia kultury,  wiedza o filmie, multimedia – współczesne środki rejestracji obrazu
  110. mgr Tofilski Józef - podstawy nauk politycznych
  111. mgr Tomaszewska Maria - język angielski
  112. mgr Trynkiewicz Zdzisław - obrona cywilna
  113. mgr Trzemżalska Urszula - literatura
  114. mgr Trzemżalski Jan - teoria i historia kultury, historia tańca
  115. Trznadel Kazimiera - geografia turystyczna
  116. mgr Turczak Maria - zajęcia praktyczne z bibliotekarstwa, prowadzenie biblioteki
  117. mgr Wais Jan - kultura żywego słowa, akompaniament
  118. mgr Wais Ewa - problemy socjalne w społecznościach lokalnych, edukacja środowiskowa, komunikacja społeczna w społecznościach lokalnych, animacja zespołów zadaniowych.
  119. Wajda Eugeniusz - rysunek zawodowy, wiedza o plastyce, kompozycja fotografii
  120. mgr Wałęga Stanisław - literatura
  121. mgr Węgrzyn-Chojnowska Bernardyna  
  122. mgr Więcek Zbigniew - taniec towarzyski
  123. mgr Winch Stanisława - informacja naukowa, ruch wydawniczy
  124. mgr Wojtoń Stanisław - biomedyczne podstawy rekreacji, anatomia i fizjologia
  125. Wojtuń Krzysztof - pracownia fotograficzna
  126. mgr Woźniak Sławomir - reżyseria w teatrze amatorskim, teatr dziecięcy, wiedza o teatrze, repertuar teatru amatorskiego.
  127. mgr Wójtowicz Władysława - filozofia, socjologia, polityka kulturalna, wychowawstwo internatu
  128. mgr inż. Wygoda Jerzy - technika i technologia fotografii
  129. lic. Zajdel Justyna – język angielski
  130. Zajdel Andrzej - taniec ludowy
  131. mgr Zajdel Anna - animacja społeczności lokalnych, metodyka animacji społeczności lokalnych
  132. mgr Zaforemska Halina - wiedza o plastyce, wychowanie plastyczne
  133. mgr Zawiłowicz Bogusława - zajęcia praktyczne z bibliotekarstwa
  134. mgr Zembrzycki Zygmnut - obrona cywilna
  135. mgr Zygmunt Eugeniusz - podstawy nauk politycznych
  136. mgr Żelechowska Janina - bibliotekarstwo, zajęcia praktyczne z bibliotekarstwa
  137. mgr Żołna Elżbieta - informacja naukowa

 


Biblioteka Studium

Logo Instagram

Informacje