Narzędzia dla niepełnosprawnych

Na zdjęciu autorka wystawy fotograficznej  Małgorzaty Truś stojąca na tle swoich zdjęć, które przedstawiają motywy zimowe.

W dniu 19 listopada 2022 r. w Studium odbyła się druga odsłona cyklu wystaw indywidualnych słuchaczy II roku zawodu animator fotografii. W tym dniu swoje wystawy zaprezentowali: Małgorzata Truś, Klaudia Glazar i Hubert Żak. Serdecznie zapraszamy do obejrzenie krótkiej relacji fotograficznej!

 

Fot. Krzysztof Antosz i Damian Frydrych.

Na zdjęciu autorka wystawy fotograficznej  Małgorzaty Truś stojąca na tle swoich zdjęć, które przedstawiają motywy zimowe.

Zdjęcie przedstawia widzów oglądających wystawę fotograficzną Małgorzaty Truś. Na ścianach wiszą zdjęcia z zimowymi motywami.

 Na zdjęciu autorka wystawy fotograficznej  Klaudia Glazar stojąca na tle swoich zdjęć, które przedstawiają krajobrazy. Autorka w rękach trzyma białą różę.

Zdjęcie przedstawia tłum widzów oglądających wystawę fotograficzną Klaudii Glazar. Na ścianach wiszą zdjęcia z krajobrazami.

Zdjęcie przedstawia widzów oglądających wystawę fotograficzną Klaudii Glazar. Na ścianach wiszą zdjęcia z krajobrazami.

Na zdjęciu autor wystawy fotograficznej  Hubert Żak stojący na tle swoich zdjęć, które przedstawiają czarno białą grafikę. Obok autora stoi nauczycielka Lucyna Żak.

Na zdjęciu autor wystawy Hubert Żak siedzi przy biurku z laptopem i przestawia prezentację. Obok stoją widzowie. Na ścianach wiszą prace autora.

Zdjęcie przedstawia dwie słuchaczki Studium stojące obok swoich graficznych podobizn wiszących na ścianie.


sppp banner

Biblioteka Studium

Logo Instagram

Strona archiwalna

Informacje